آموزش نوين آيلتس
 
نويسندگان
لینک دوستان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 55
دیروز : 11
افراد آنلاین : 1
همه : 3964
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

خريد ممبر واقعي تلگرام بدون ريزش چيست؟ تبليغات تلگرامي خود را به چه شركت‌هايي بسپاريم؟ آيا تمام شركت‌هاي تبليغات تلگرامي مطمئن هستند؟ امروزه نمي‌توان تنها به تبليغات محيطي براي رشد كسب و كار خود اميد بست و انتظار معجزه داشت. افراد بيشتر از اينكه بيلبورد‌هاي سطح خيابان را تماشا كنند، مشغول گشت و گذار در تلگرام و شبكه‌هاي اجتماعي هستند. اگر به دنبال روشي براي تبليغات ارزان و در عين حال هدفمند هستيد حتما تبليغات در تلگرام را امتحان نماييد.

خريد ممبر فيك تلگرام بدون ريزش و فوري سلام ادز

پيام رسان تلگرام

يكي از پيام رسان‌هاي خارجي كه در ايران طرفداران بسيار زيادي دارد، تلگرام است. نرم افزار تلگرام را مي‌توان يكي از سريع‌ترين و امن‌ترين پيام‌ رسان‌هاي حال حاضر دانست. اين اپليكيشن به دليل امكانات زياد و همچنين رايگان بودن آن توانسته است طرفداران بسيار زيادي را در ايران و جهان براي خود دست و پا كند.

شما با استفاده از اين پيام رسان قادر خواهيد بود بدون وقفه بين خود و ديگر دوستانتان پيام رد و بدل كنيد. در حال حاضر اين برنامه تنها نقش پيام رساني را بازي نمي‌كند و از آن انتظار مي‌رود در آينده‌اي نه چندان دور تبديل به يكي از شبكه‌هاي اجتماعي فراگير شود. هم اكنون نيز كسب و كارهاي گوناگوني بر بستر تلگرام فعاليت مي‌كنند؛ از همين رو تبليغات در تلگرام را مي‌توان يكي از دغدغه‌هاي مشترك ميان تمام ارائه دهندگان خدمات و كالا دانست.

خدمات ارائه شده توسط شركت تبليغات تلگرام

از عمر پيام رسان‌هايي مانند تلگرام كمتر از 10 سال مي‌گذرد، اما نقش آن را مي‌توان در جاي جاي كسب و كارها و زندگي افراد احساس كرد. از آنجايي كه تلگرام نقش بسيار زيادي در گسترش و رشد كسب و كارها داشته است روش‌هاي متفاوتي براي تبليغات در تلگرام به وجود آمده است و بسياري از افراد سفارشات مختلفي به شركت تبليغات تلگرام مي‌دهند. در ادامه به روش‌هاي رايج تبليغات در تلگرام مي‌پردازيم با ما در وب سايت سلام ادز همراه باشيد.

تبليغات كليكي در تلگرام

اولين نوع تبليغاتي كه شركت تبليغات تلگرام ارائه مي‌دهد، تبليغات كليكي در تلگرام است. از آنجايي كه براي محاسبه و شمارش ميزان كليك‌ها به سامانه‌هاي نرم افزاري نياز است، اين نوع تبليغات را تنها شركت‌هاي خاصي ارائه مي‌دهند. در اين روش تبليغات، شما بنر تبليغاتي خود را در كانال‌هايي با موضوع دلخواه قرار مي‌دهيد و به ميزاني كه كليك بر روي تبليغات شما انجام شود بايد هزينه پرداخت كنيد. همچنين مي‌توانيد در رابطه با پكيج‌هاي تبليغاتي در تلگرام اطلاعات بيشتري به دست آوريد.

خريد ممبر پروكسي تلگرام تضميني سلام ادز

مزايايي تبليغات كليكي در تلگرام

اولين مزيت اين روش تبليغات را مي‌توان هدفمند بودن آن دانست. شما در قدم اول محتواي خود را در كانال‌هايي انتشار خواهيد داد كه با دسته بندي موضوعي و كاري شما هم خواني داشته باشند. به صرفه بودن هزينه دومين مزيت اين روش تبليغاتي است چراكه افراد تنها هزينه‌ تعداد كليك‌هاي انجام شده بر روي تبليغات را پرداخت خواهند كرد و ديگر نيازي به پرداخت هزينه اضافي نخواهند داشت. به دليل حساس بودن روش محاسبه اين نوع تبليغات سعي كنيد تبليغات خود را به يك شركت تبليغاتي معتبر بسپاريد و از نحوه كاركرد آن اطمينان خاطر داشته باشيد.

 

تبليغات ساعتي در تلگرام

در اين روش تبليغاتي شما مبلغ ثابتي را به شركت تبليغات  تلگرام مي‌پردازيد و شركت اقدام به گذاشتن بنر تبليغاتي شما در كانال‌هاي مختلف به مدت 12 يا 24 ساعت خواهد كرد. لازم به توضيح است اگر قصد داريد تبليغات 12 ساعته در تلگرام انجم دهيد نياز است به ساعت شروع و پايان تبليغات توجه كامل داشته باشيد؛ چرا كه شما امكان انتخاب 12 ساعت در روز يا 12 ساعت در شب را در اختيار خواهيد داشت. اين روش تبليغاتي را كه شركت‌هاي گوناگوني ارائه مي‌دهند مي‌تواند مزاياي زير را براي كسب كار شما داشته باشد:

1.برندينگ و بازاريابي مناسب كسب و كار

تبليغات ساعتي به دليل زمان ماندگاري زياد تبليغات در تعداد بالايي از كانال‌ها، روشي مناسب براي برندينگ يا آگاهي از برند است. اگر قصد داريد به تازگي برند خود را معرفي كنيد يا مي‌خواهيد كمپين‌هاي آگاهي از برند خود را اجرا كنيد اين روش تبليغاتي كمك شاياني به شما خواهد كند.

2.انتخاب ساعت خريد ممبر پروكسي تلگرام

شما در اين روش خواهيد توانست ساعت شروع تبليغات خود را انتخاب كنيد. به عنوان مثال اگر كسب و كار شما در زمينه فروش لوازم آرايش و بهداشتي است و مخاطبان شما اكثرا خانم‌هاي خانه دار هستند؛ احتمالا شروع تبليغات در طول روز بهتر خواهد بود چرا كه در طول روز اين دست مخاطبان شما فعاليت بيشتري در تلگرام دارند.

3.هزينه تبليغات

در روش تبليغات ساعتي معمولا شركت تبليغات تلگرام هزينه‌اي ثابتي براي تبليغات در نظر نمي‌گيرد. بسته به نوع تبليغات، ميزان ساعت تبليغات و دسته بندي موضوعي كانال‌هاي انتخابي، هزينه تبليغات متفاوت خواهد بود. البته لازم به توضيح است اين روش تبليغات به دليل آگاهي زياد نسبت به ديگر روش‌هاي تبليغاتي به صرفه‌تر خواهد بود. براي دريافت هزينه تبليغات گسترده تلگرام كليك نماييد.

خريد ممبر واقعي تلگرام بدون ريزش سلام ادز

تبليغات بازديدي در تلگرام

از آنجايي كه كاركرد اصلي تلگرام بر اساس ميزان بازديد پيش مي‌رود، تبليغات بازديدي بيشترين ميزان سازگاري با بستر تلگرام را خواهد داشت. در اين روش تبليغاتي به ميزان بازديدي كه تبليغات شما داشته باشيد بايد هزينه پرداخت نماييد. شما مي‌توانيد از شركت تبليغات تلگرام بخواهيد پست تبليغاتي شما تنها 10000 بازديد داشته باشد و تنها هزينه اين مقدار بازديد را پرداخت نماييد. اين روش تبليغاتي هم مانند ديگر روش‌هاي تبليغاتي داراي مزيت‌هاي است كه در ادامه به توضيح تك به تك آن‌ها مي‌پردازيم.

1.قابليت رصد و كنترل بالا

از آنجايي كه اين روش تبليغاتي كاملا با بستر تلگرام سازگار است شما خواهيد توانست به صورت درست و بدون خطا ميزان بازديد تبليغات خود را مشاهده نماييد و ديگر نيازي نيست كه آمار بازديد تبليغات خود را از شركت تبليغات تلگرام بپرسيد. شما با مشاهده عدد پايين در هر پست خواهيد توانست ميزان بازديد دقيق نمايش تبليغات خود را بفهميد. براي اطلاع از تبليغات انبوه تلگرام كليك نماييد.

2.هزينه هدفمند

در اين روش تبليغاتي همان طور كه گفته شد شما تنها هزينه تعداد بازديد پست تبليغاتي خود را پرداخت خواهيد كرد. به عنوان مثال اگر تبليغ در كانالي 100 ساعت فعال باشد ولي تنها 10 بازديد داشته باشد، شما فقط هزينه همان 10 بازديد را پرداخت خواهيد كرد نه بيشتر!

3.عدم محدوديت در صرف هزينه

در اين روش تبليغاتي مهم نيست كه بودجه تبليغاتي شما به چه ميزان است؛ شما در تبليغات بازديدي خواهيد توانست حتي با كمترين ميزان هزينه، تبليغات خود را انجام دهيد. اين روش تبليغاتي به نسبت ميزان بازخورد و همچنين ميزان بودجه مورد نظر قابل مقايسه با خريد ممبر فيك تلگرام ارزان سلام ادز نخواهد بود.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۴ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۱۸:۱۸ ] [ ياسر موسوي ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب